Comarch Trade Promotion Management

Wyzwania

Obecnie organizacje handlowe skupiają się na innowacyjności produktu, budowaniu dobrych relacji z konsumentem i handlowcem, aby zwiększyć swoje szanse na sprzedaż produktów. W dużej mierze polegają one również na promocjach handlowych, ale w tym przypadku muszą zmierzyć się z:

  • Efektywnym planowaniem promocji
  • Analizą i kontrolą wykorzystania budżetów promocyjnych
  • Analizą efektywności przeprowadzanych akcji promocyjnych.

Rozwiązanie

Trade Promotion Management jest modułem, który wspomaga organizacje handlowe w procesie planowania promocji handlowych i ich budżetów oraz rozliczaniu i raportowaniu efektywności tych działań. Dzięki rozwiązaniu istnieje możliwość łatwego definiowania działań promocyjnych, mierzenia ich efektywności oraz wykorzystywania danych historycznych do analizowania i wyszukiwania najlepszych rozwiązań podnoszących sprzedaż.

Pobierz darmową ulotkę

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki wysyłania niezamówionych informacji handlowych i marketingu bezpośredniego pocztą elektroniczną, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą mailowo. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Na podstawie tej zgody Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez spółki z grupy Comarch w celu wysyłki newslettera. Możesz wycofać tę zgodę w dowolnym momencie. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych sprzed cofnięcia zgody. Prosimy o Twoją zgodę przede wszystkim z uwagi na przepisy o ochronie danych osobowych. Twoja zgoda jest równoznaczna z akceptacją otrzymywania na wskazany adres e-mail zawartych w naszym newsletterze niezamówionych komunikatów marketingu bezpośredniego i korzystania do tego celu z środków porozumiewania się na odległość. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Skontaktuj się z ekspertem Comarch

Określ swoje potrzeby biznesowe, a my zaoferujemy Ci dedykowane rozwiązanie.