Nowoczesne rozwiązania IT

Comarch ERGO

Nowoczesne podejście do zarządzania w gospodarce przestrzennej w jednostkach samorządu terytorialnego? Nasz system pozwala na zbudowanie kompleksowej platformy do zarządzania danymi w sposób przyjazny dla użytkownika.

Comarch EZD

Nowoczesny system wspomagający zarządzanie obiegiem dokumentów podnosi efektywność procesów i ułatwia obsługę dokumentów przy zachowaniu pełnej zgodności z obowiązującymi przepisami prawa oraz standardami bezpieczeństwa.

Comarch ERP Egeria

Na potrzeby administracji publicznej przygotowaliśmy dedykowane moduły systemu ułatwiające realizację zadań i obsługę procesów np. w ramach pomocy socjalnej czy gospodarki nieruchomościami.

Platforma Comarch e-Urząd

Platforma, która oferuje obywatelom i przedsiębiorcom dostęp do usług administracji publicznej drogą elektroniczną. Zapewnia dostęp do rejestrów danych administracji publicznej na różnych szczeblach.

Comarch e-Zamówienia

System Comarch e-Zamówienia pozwala na realizację i pełną obsługę procesu zamówień publicznych od planowania zamówienia, przez ogłoszenie, złożenie, ocenę ofert oraz rozstrzygnięcie, aż po publikację rejestru umów i zobowiązań.

Comarch Smart Parking

Nasze rozwiązanie to zintegrowane narzędzie do efektywnego zarządzania obszarami parkingów oraz aplikacja mobilna, która ułatwia kierowcom szybkie znalezienie wolnego miejsca parkingowego w mieście.

Platforma Comarch Security

Nasze rozwiązanie umożliwia wdrażanie Systemów Zarządzania Bezpieczeństwem dla urzędów, miast oraz gmin zgodnych z wymaganiami rozporządzenia dotyczącego Krajowych Ram Interoperacyjności dla systemów teleinformatycznych.

Platforma Smart City

Inteligentne miasto dzięki technologii tworzy przyjazną przestrzeń do życia i pracy oraz dobre środowisko do rozwoju biznesu. Platforma Comarch Smart City optymalizuje oraz ułatwia zarządzanie wszystkimi procesami w mieście.

Comarch PKI

Comarch PKI to pakiet oprogramowania służący do weryfikacji i składania podpisu elektronicznego. Podpis elektroniczny gwarantuje odbiorcy autentyczność nadawcy, ochronę integralności danych, a także zabezpieczenie przed nieuprawnionym odczytem informacji.

Skontaktuj się z ekspertem Comarch


Określ swoje potrzeby biznesowe. My zaoferujemy Ci opiekę informatyczną i dedykowane rozwiązanie.Przejdź do formularza