Comarch B2B Network

Comarch B2B Network to platforma oparta na nowoczesnej technologii oraz dostępna w chmurze, która pozwala zautomatyzować procesy w różnych obszarach łancucha dostaw, a następnie sprzedaży. Kompleksowe podejście do komunikacji ze wszystkimi partnerami (m.in. dostawcami, dystrybutorami, klientami, operatorami logistycznymi czy usługodawcami) oraz integracja danych produktowych, handlowych, sprzedażowych, logistycznych czy finan-sowych przynosi najlepsze efekty. W rezultacie firmy mają zapewniony szybki i bezpieczny dostęp do wiarygodnych danych, optymalizację procesów za pomocą RPA (Robotic Process Automation), oraz redukcję kosztów obsługi dokumentów.

Łówne funkcjonalności:

W ramach platformy Comarch B2B Network zapewniamy pełną obsługę procesów w całym łańcuchu dostaw:

  • WYMIANA DANYCH/ONLINE DISTRIBUTION
  • ZARZĄDZANIE ŁAŃCUCHEM DOSTAW
  • E–COMMERCE
  • MOBILE SALES SUPPORT
  • ONLINE SALES SUPPORT
  • TRADE PROMOTION MANAGEMENT

Pobierz ulotkę

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki wysyłania niezamówionych informacji handlowych i marketingu bezpośredniego pocztą elektroniczną, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą mailowo. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Na podstawie tej zgody Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez spółki z grupy Comarch w celu wysyłki newslettera. Możesz wycofać tę zgodę w dowolnym momencie. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych sprzed cofnięcia zgody. Prosimy o Twoją zgodę przede wszystkim z uwagi na przepisy o ochronie danych osobowych. Twoja zgoda jest równoznaczna z akceptacją otrzymywania na wskazany adres e-mail zawartych w naszym newsletterze niezamówionych komunikatów marketingu bezpośredniego i korzystania do tego celu z środków porozumiewania się na odległość. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Wysyłając formularz udostępniasz nam Twoje dane osobowe. Przeczytaj:  Informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych przez spółki z grupy Comarch oraz o Twoich uprawnieniach.

Skontaktuj się z ekspertem Comarch

Określ swoje potrzeby biznesowe, a my zaoferujemy Ci dedykowane rozwiązanie.