Comarch Master Data Management

ROZWIĄZANIE

Comarch Master Data Management to centralny katalog produktów w chmurze, zapewniający efektywne zarządzanie danymi produktowymi oraz ich wymianę z partnerami biznesowymi. Rozwiązanie jest certyfi-kowane przez GS1, dzięki czemu gwarantuje obsługę wymiany danych w sieci GDSN (Global Data Synchronization Network).

Główne wyzwania:

  • Nieprecyzyjne dane, które prowadzą do spadku poziomu sprzedaży i dodatkowych kosztów (manualna obsługa dokumentów)
  • Różne katalogi produktów dla różnych klientów
  • Brak zdefiniowanych procesów synchronizacji danych pomiędzy partnerami
  • Długi proces wprowadzenia nowych produktów na rynek
  • Brak odpowiedniej komunikacji B2B
  • Dostosowanie do specyficznych wymagań rynków, procedur prawnych, partnerów biznesowych i sieci
  • Obsługa określonych schematów pracy w celu weryfikacji, akceptacji i wzbogacenia danych
  • Brak spójności danych w systemie POS
  • Problemy logistyczne

Pobierz ulotkę

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki wysyłania niezamówionych informacji handlowych i marketingu bezpośredniego pocztą elektroniczną, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą mailowo. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Na podstawie tej zgody Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez spółki z grupy Comarch w celu wysyłki newslettera. Możesz wycofać tę zgodę w dowolnym momencie. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych sprzed cofnięcia zgody. Prosimy o Twoją zgodę przede wszystkim z uwagi na przepisy o ochronie danych osobowych. Twoja zgoda jest równoznaczna z akceptacją otrzymywania na wskazany adres e-mail zawartych w naszym newsletterze niezamówionych komunikatów marketingu bezpośredniego i korzystania do tego celu z środków porozumiewania się na odległość. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Wysyłając formularz udostępniasz nam Twoje dane osobowe. Przeczytaj:  Informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych przez spółki z grupy Comarch oraz o Twoich uprawnieniach.

Skontaktuj się z ekspertem Comarch

Określ swoje potrzeby biznesowe, a my zaoferujemy Ci dedykowane rozwiązanie.