Comarch Omnichannel - Jedna platforma, wiele możliwości

Rozwiązanie

Comarch Omnichannel to jeden, spójny system informatyczny pozwalający na obsłużenie dowolnego kanału sprzedaży oraz dowolnego kanału dotarcia do klienta końcowego. Platforma dedykowana jest producentom posiadającym własne siły handlowe, a także firmom korzystającym z drugiego i trzeciego modelu dystrybucji (dystrybucja wyłącznie poprzez wyselekcjonowanych dystrybutorów bez udziału własnych sil sprzedaży oraz model mieszany).

Dzięki gotowej integracji różnych kanałów sprzedaży (kanał tradycyjny, nowoczesny, HoReCa, e-Commerce, CallCenter). Comarch OmniChannel zapewnia holistyczne podejście do procesu sprzedażowego. Dodatkowe połączenie z systemami informatycznymi dystrybutorów, pozwala na bardzo dokładne śledzenie komunikacji i przepływu informacji (np. zamówień) w całym łańcuchu dostaw. System dostępny jest na każdej wiodącej platformie sprzętowej (smartfon, tablet, desktop) i systemach operacyjnych. Co istotne – integracja pozwala na współpracę między użytkownikami systemu w celu zapewnienia klientom obsługi na najwyższym poziomie.

Pobierz darmową ulotkę

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki wysyłania niezamówionych informacji handlowych i marketingu bezpośredniego pocztą elektroniczną, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą mailowo. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Na podstawie tej zgody Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez spółki z grupy Comarch w celu wysyłki newslettera. Możesz wycofać tę zgodę w dowolnym momencie. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych sprzed cofnięcia zgody. Prosimy o Twoją zgodę przede wszystkim z uwagi na przepisy o ochronie danych osobowych. Twoja zgoda jest równoznaczna z akceptacją otrzymywania na wskazany adres e-mail zawartych w naszym newsletterze niezamówionych komunikatów marketingu bezpośredniego i korzystania do tego celu z środków porozumiewania się na odległość. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Skontaktuj się z ekspertem Comarch

Określ swoje potrzeby biznesowe, a my zaoferujemy Ci dedykowane rozwiązanie.