Cyfrowa Gmina

Zdobądź dofinansowanie dla swojego samorządu w zakresie cyfryzacji 

18 października rusza pierwszy nabór wniosków w ramach programu ,,Cyfrowa gmina”, którego celem jest wsparcie digitalizacji jednostek samorządowych oraz zwiększenie cyberbezpieczeństwa. Inicjatywa ta jest odpowiedzią na wyzwania związane z pandemią COVID-19, takie jak m.in.: wykluczenie technologiczne, braki sprzętowe czy niewystarczające kompetencje cyfrowe urzędników. Konkurs skierowany do wszystkich gmin w Polsce, a dofinansowanie przyjmie formę grantu do 100% wydatków kwalifikowanych. Minimalna wysokość grantu dla jednej gminy wynosi 100 tys. złotych, natomiast maksymalna nawet 2 mln zł!

Wykorzystaj zdobyte środki na wdrożenie usług i rozwiązań informatycznych Comarch:

1. Usługi doradcze i audyt cyberbezpieczeństwa

2. Usługi chmurowe:

3. Comarch Portal Pracowniczy

4. Szkolenia 

Poniżej informacje organizacyjne:

  • Pierwsza tura programu rusza 18 października
  • Konkurs podzielony jest na 3 etapy, a każdy z nich będzie trwał 30 dni
  • Każda gmina będzie miała wyznaczoną dla siebie rundę, a lista gmin w pierwszej rundzie zostanie ogłoszona również 18 października
  • Wniosek o przyznanie dofinansowania należy uzupełnić tutaj.

Chcesz uzyskać wsparcie w pozyskaniu dofinansowania oraz wdrożyć rozwiązanie Comarch w swoim samorządzie? Wypełnij formularz kontaktowy, a my skontaktujemy się z Tobą, aby opowiedzieć Ci więcej. 

Wypełnij formularz kontaktowy

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki wysyłania niezamówionych informacji handlowych i marketingu bezpośredniego pocztą elektroniczną, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą mailowo. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.
Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki marketingu bezpośredniego na telefon, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Na podstawie tej zgody Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez spółki z grupy Comarch w celu wysyłki newslettera. Możesz wycofać tę zgodę w dowolnym momencie. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych sprzed cofnięcia zgody. Prosimy o Twoją zgodę przede wszystkim z uwagi na przepisy o ochronie danych osobowych. Twoja zgoda jest równoznaczna z akceptacją otrzymywania na wskazany adres e-mail zawartych w naszym newsletterze niezamówionych komunikatów marketingu bezpośredniego i korzystania do tego celu z środków porozumiewania się na odległość. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.