Usługi

Zakres Managed Services Comarch obejmuje: Loyalty Consulting, Creative Services, Program Management  Services oraz Customer Analytics i oferuje szeroki zakres usług, które mogą pomóc firmom w optymalizacji swoich działań marketingowych, budowaniu zaangażowania i silnej strategii zarządzania całym cyklem lojalności klientów.

 

Nasze usługi są świadczone przez zespół doświadczonych analityków, konsultantów i menedżerów programów z ogromnym doświadczeniem oraz wiedzą w realizacji i zarządzaniu projektami marketingowymi w różnorodnych branżach.

 

Skontaktuj się z nami

Managed Services Comarch

Loyalty Consulting

Tworzenie programu lojalnościowego to zadanie  skomplikowane, pochłaniające zasoby i wymagające szerokiej wiedzy z zakresu zarządzania relacjami z klientami. Aby wyróżnić się i wykorzystać potencjał innowacyjności, firmy coraz częściej poszukują dostawców usług, które mogą pomóc zarządzać całym cyklem życia projektu lojalnościowego od strategii przez procesy oraz technologii do zaoferowania usługi w zakresie zarządzania na wielu płaszczyznach.

 

Więcej

Loyalty Consulting

Program Management Services

Każda firma dąży do podniesienia wydajności swoich działań w celu zwiększenia zysków. Jednym z czynników, który to umożliwia, są właściwi ludzie na właściwych stanowiskach. Ich cenny czas i wysiłki wymagają efektywnej optymalizacji. Pracownicy Twojej firmy powinni poświęcić całą energię na rozwijanie firmy i wspieranie jej konkurencyjności, a nie na zarządzanie operacyjne procesami marketingowymi czy systemami.

 

Dlatego Comarch dostarcza dedykowane zasoby, wspierające pracowników i usprawniające codzienne zarządzanie firmą. Doświadczeni i wysoko wyspecjalizowani managerowie programu firmy Comarch  organizują i koordynują programy lojalnościowe poprzez realizację zadań operacyjnych, administrację  aplikacjami oraz dostarczanie eksperckiej wiedzy dotyczącej przyszłych usprawnień i dalszego wzrostu. 

 

Więcej

Program Management Services

Creative Services

Aby przyciągnąć uwagę klientów, wyróżnić się spośród konkurencji i zbudować udany program, musi być spełnionych wiele czynników i warunków. Comarch oferuje kompleksowe usługi oparte na dopasowanej do potrzeb klienta strategii, zaawansowanych technologicznie rozwiązaniach, nieszablonowym myśleniu, jak również na nowej perspektywie optymalizacji korzyści  płynących z realizacji programu.

 

Głównym celem jest stworzenie najbardziej wciągającej mechaniki gry, zasad i materiałów marketingowych (takich jak marka i tożsamość wizualna programu, portalu internetowego poświęconego uczestnikom programu, projektu graficznego katalogów prezentów, kart i bonów upominkowych). 

 

Więcej

Creative Services

Customer Analytics

Sukces firmy zależy w dużym stopniu od tego, co wybierają i w co wierzą klienci. Podejmowanie decyzji biznesowych wymaga wiedzy na temat klientów i ich przekonań. Dlatego każda firma musi nieustannie śledzić dane z różnych źródeł (transakcje, dane demograficzne, dane nieusystematyzowane, media społecznościowe). Zapewniamy wsparcie i pomoc w gromadzeniu, analizie i interpretacji danych służących budowie strategii zorientowanej na klienta.

 

Więcej

Castomer Analytics

Określ swoje potrzeby biznesowe, a my zaoferujemy Ci dedykowane rozwiązanie.