Zmień Dynamikę Swojego IT

Comarch IT Services

IT Services

Każda firma, niezależnie od profilu działalności, stara się zwiększyć konkurencyjność swoich produktów i usług. Źródłem przewagi konkurencyjnej mogą być systemy informatyczne wspierające jednostki biznesowe. Jednak do tego są potrzebne dodatkowe fundusze.

Alternatywą dla wewnętrznego działu IT może być outsourcing IT, model w którym zarządzanie pewnymi obszarami IT jest przekazywane zewnętrznej firmie.


Przeczytaj naszą ulotkę i dowiedz się:

  • Jakich obszarów może dotyczyć Outsourcing IT
  • Co oferuje Comarch w modelu outsourcingowym
  • Jakie korzyści może dać Outsourcing IT Twojej Firmie


Pobierz

Pobierz plik PDF

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki wysyłania niezamówionych informacji handlowych i marketingu bezpośredniego pocztą elektroniczną, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą mailowo. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Na podstawie tej zgody Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez spółki z grupy Comarch w celu wysyłki newslettera. Możesz wycofać tę zgodę w dowolnym momencie. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych sprzed cofnięcia zgody. Prosimy o Twoją zgodę przede wszystkim z uwagi na przepisy o ochronie danych osobowych. Twoja zgoda jest równoznaczna z akceptacją otrzymywania na wskazany adres e-mail zawartych w naszym newsletterze niezamówionych komunikatów marketingu bezpośredniego i korzystania do tego celu z środków porozumiewania się na odległość. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Wysyłając formularz udostępniasz nam Twoje dane osobowe. Przeczytaj:  Informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych przez spółki z grupy Comarch oraz o Twoich uprawnieniach.