Comarch Online Sales Support

Wielofunkcyjna aplikacja dostepna w chmurze

Wielofunkcyjna aplikacja webowa (portal internetowy) zaprojektowana w celu wsparcia managerów sprzedaży i marketingu.

Z jednej strony Comarch Online Sales Support zapewnia zaawansowaną analizę danych pochodzących zarówno z systemów platformy Comarch B2B Network jak i producenta, z drugiej zaś umożliwia komunikację na linii producent – dystrybutor. Codzienny dostęp do danych zapewnia szereg wbudowanych raportów, wykresów i wskaźników czy prezentacja danych na mapach. Dla bardziej zaawansowanych analityków dostępne jest raportowanie poprzez kostki OLAP wzbogacone o intuicyjne i funkcjonalne narzędzie Fast-Grid zapewniające łatwiejszą i bardziej przyjazną użytkownikowi pracę w systemie.

Rozwiązanie zostało rozbudowane również o dodatkowe funkcjonalności pozwalające na prezentację należności oraz limitów kredytowych partnerom handlowym, czy też składanie zamówień on-line wprost u producenta. Comarch Online Sales Support to także doskonałe narzędzie do stymulowania aktywności sprzedażowej dystrybutorów dzięki możliwości definiowania targetów zakupowych czy odsprzedażowych, a także adresowania indywidualnych akcji promocyjnych.

Pobierz darmową ulotkę

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki wysyłania niezamówionych informacji handlowych i marketingu bezpośredniego pocztą elektroniczną, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą mailowo. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Na podstawie tej zgody Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez spółki z grupy Comarch w celu wysyłki newslettera. Możesz wycofać tę zgodę w dowolnym momencie. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych sprzed cofnięcia zgody. Prosimy o Twoją zgodę przede wszystkim z uwagi na przepisy o ochronie danych osobowych. Twoja zgoda jest równoznaczna z akceptacją otrzymywania na wskazany adres e-mail zawartych w naszym newsletterze niezamówionych komunikatów marketingu bezpośredniego i korzystania do tego celu z środków porozumiewania się na odległość. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Skontaktuj się z ekspertem Comarch

Określ swoje potrzeby biznesowe, a my zaoferujemy Ci dedykowane rozwiązanie.