Nowy White Paper - pobierz za darmo!

Synchronize product data

Czy jakość danych produktowych ma znaczenie? 

Bieżąca aktualizacja informacji produktowych w całej sieci dystrybucji jest nie lada wyzwaniem. Powodów jest wiele - różne sposoby na wymianę danych, tysiące atrybutów do wykorzystania, partnerzy biznesowi korzystający z niekompatybilnych systemów do zarządzania danymi...

Pobierz nasz nowy White Paper, w którym nie tylko przyglądamy się bliżej technologiom, które w sposób wydajny i ekonomiczny pomagają firmom i ich partnerom handlowym w synchronizacji danych produktowych, ale również wyjaśniamy, dlaczego powinny one zostać wdrożone.

 Synchronizacja danych produktowych to nie tylko ich wymiana.
To również jakość przesyłanych informacji.

 

Pobierz White Paper

MDM

Znajdź odpowiedzi na następujące pytania

  • Jakie są kluczowe wyzwania względem synchronizacji danych produktowych?
  • Dlaczego jakość danych produktowych jest ważna dla uzyskania lepszych wyników biznesowych?
  • Czym jest nowoczesny system MDM?
  • Jak działa GDSN - globalna sieć synchronizacji danych?
  • Dlaczego warto połączyć swój system MDM z platformą EDI?
  • Jak przekonać partnerów do korzystania z nowych technologii do wymiany danych produktowych?
  • Jakie są korzyści ze współpracy z jednym dostawcą systemów MDM i EDI?

Pobierz plik PDF

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki wysyłania niezamówionych informacji handlowych i marketingu bezpośredniego pocztą elektroniczną, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą mailowo. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Na podstawie tej zgody Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez spółki z grupy Comarch w celu wysyłki newslettera. Możesz wycofać tę zgodę w dowolnym momencie. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych sprzed cofnięcia zgody. Prosimy o Twoją zgodę przede wszystkim z uwagi na przepisy o ochronie danych osobowych. Twoja zgoda jest równoznaczna z akceptacją otrzymywania na wskazany adres e-mail zawartych w naszym newsletterze niezamówionych komunikatów marketingu bezpośredniego i korzystania do tego celu z środków porozumiewania się na odległość. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Wysyłając formularz udostępniasz nam Twoje dane osobowe. Przeczytaj:  Informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych przez spółki z grupy Comarch oraz o Twoich uprawnieniach.