Zabezpiecz swoje środowisko IT

Comarch Network Operations Center

NOC

Dzisiaj musisz mieć pewność, że Twoja firma funkcjonuje na optymalnym poziomie, wspierając Twoje potrzeby biznesowe i maksymalizując zwrot z inwestycji.

Firmy są tak uzależnione od IT, że każde zakłócenie ciągłości usług kosztuje. Pełna ochrona sieci również wiąże się z ogromnymi kosztami dla organizacji. Dzieje się tak nie tylko z powodu wymaganej inwestycji w sprzęt, ale także z powodu konieczności utworzenia osobnego działu i zatrudnienia odpowiednio wykwalifikowanych specjalistów.

Większość przedsiębiorstw po prostu nie stać na takie wydatki. Istnieją jednak tańsze alternatywy na rynku usług IT, które umożliwiają równie skuteczne monitorowanie sieci i bezpieczeństwo danych. Najlepszym rozwiązaniem jest scentralizowane monitorowanie infrastruktury IT z pomocą jednego systemu nadzoru.

Przeczytaj naszą nową ulotkę i dowiedz się więcej o zaletach Network Operations Center.


Pobierz

Pobierz plik PDF

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki wysyłania niezamówionych informacji handlowych i marketingu bezpośredniego pocztą elektroniczną, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą mailowo. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Na podstawie tej zgody Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez spółki z grupy Comarch w celu wysyłki newslettera. Możesz wycofać tę zgodę w dowolnym momencie. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych sprzed cofnięcia zgody. Prosimy o Twoją zgodę przede wszystkim z uwagi na przepisy o ochronie danych osobowych. Twoja zgoda jest równoznaczna z akceptacją otrzymywania na wskazany adres e-mail zawartych w naszym newsletterze niezamówionych komunikatów marketingu bezpośredniego i korzystania do tego celu z środków porozumiewania się na odległość. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Wysyłając formularz udostępniasz nam Twoje dane osobowe. Przeczytaj:  Informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych przez spółki z grupy Comarch oraz o Twoich uprawnieniach.