Nowe obszary zagrożeń bezpieczeństwa danych w firmie

Na co zwracać uwagę i jak zapobiegać atakom

Zagrożenia

W wyniku trwającej rewolucji cyfrowej zmieniły się również wektory ataku w cyberbezpieczeństwie. Co zaskakujące, sprzęt nie jest już obszarem najbardziej narażonym na ataki innych firm.

Przeczytaj ten nowy e-book i dowiedz się:

  • Jak dziś polepszyć strategię bezpieczeństwa cybernetycznego
  • Jakie jest najlepsze podejście do bezpieczeństwa danych
  • Jakie narzędzia mogą pomóc w ochronie firmy


Pobierz

Pobierz plik PDF

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki wysyłania niezamówionych informacji handlowych i marketingu bezpośredniego pocztą elektroniczną, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą mailowo. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Na podstawie tej zgody Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez spółki z grupy Comarch w celu wysyłki newslettera. Możesz wycofać tę zgodę w dowolnym momencie. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych sprzed cofnięcia zgody. Prosimy o Twoją zgodę przede wszystkim z uwagi na przepisy o ochronie danych osobowych. Twoja zgoda jest równoznaczna z akceptacją otrzymywania na wskazany adres e-mail zawartych w naszym newsletterze niezamówionych komunikatów marketingu bezpośredniego i korzystania do tego celu z środków porozumiewania się na odległość. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Wysyłając formularz udostępniasz nam Twoje dane osobowe. Przeczytaj:  Informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych przez spółki z grupy Comarch oraz o Twoich uprawnieniach.