Private Cloud

E-Book

Private Cloud

Sposób na zapewnienie firmie bezpieczeństwa I zredukowanie kosztów IT

Szacuje się, że rynek chmury obliczeniowej będzie rozwijał się średnio pięć razy szybciej niż rynek tradycyjnych usług IT. W Polsce wzrosnąć ma do 2019 roku o 18,6 procent (średnia światowa to 21,5 proc). O ile jego wartość w 2016 roku szacowana była na 160 mln dolarów, to w 2017 przekroczyć miała 200 milionów. Na całym świecie szacunki mówią o rynku wartym już teraz ponad 260 miliardów dolarów!

Przeczytaj nasz e-book I dowiedz się o:

  • Cechach chmury prywatnej opartej o rozwiązania IBM
  • Bezpieczeństwie w chmurze prywatnej
  • Oszczędnościach, jakie daje chmura prywatna
  • Jak chmura prywatna pomaga z dostosowaniem do RODO

Pobierz e-book

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki wysyłania niezamówionych informacji handlowych i marketingu bezpośredniego pocztą elektroniczną, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą mailowo. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Na podstawie tej zgody Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez spółki z grupy Comarch w celu wysyłki newslettera. Możesz wycofać tę zgodę w dowolnym momencie. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych sprzed cofnięcia zgody. Prosimy o Twoją zgodę przede wszystkim z uwagi na przepisy o ochronie danych osobowych. Twoja zgoda jest równoznaczna z akceptacją otrzymywania na wskazany adres e-mail zawartych w naszym newsletterze niezamówionych komunikatów marketingu bezpośredniego i korzystania do tego celu z środków porozumiewania się na odległość. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Wysyłając formularz udostępniasz nam Twoje dane osobowe. Przeczytaj:  Informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych przez spółki z grupy Comarch oraz o Twoich uprawnieniach.