Case Study

Usługi w systemach wielochmurowych dają klientom firmy Comarch przewagę nad konkurencją

Multicloud polega na łączeniu różnych środowisk IT zlokalizowanych w wielu chmurach, tak jakby znajdowały się w jednej chmurze. Adaptacja środowisk wielochmurowych jest ważną częścią strategii każdej organizacji IT, które pomagają zmaksymalizować wartość biznesową chmury. 


Poszerz swoją wiedzę na następujące tematy:

  • Oferty Comarch w zakresie rozwiązań Multicloud
  • Współpraca Intela i Comarch w projektach strategicznych
  • Główne zagadnienia związane z tworzeniem strategii opartej na środowiskach wielochmurowych
  • Jakie wartości biznesowe niesie wdrażanie strategii multicloud


Pobierz teraz nowe studium przypadku i dowiedź się więcej o partnerskim projekcie Comarch i Intel.

Pobierz e-book

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki wysyłania niezamówionych informacji handlowych i marketingu bezpośredniego pocztą elektroniczną, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą mailowo. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Na podstawie tej zgody Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez spółki z grupy Comarch w celu wysyłki newslettera. Możesz wycofać tę zgodę w dowolnym momencie. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych sprzed cofnięcia zgody. Prosimy o Twoją zgodę przede wszystkim z uwagi na przepisy o ochronie danych osobowych. Twoja zgoda jest równoznaczna z akceptacją otrzymywania na wskazany adres e-mail zawartych w naszym newsletterze niezamówionych komunikatów marketingu bezpośredniego i korzystania do tego celu z środków porozumiewania się na odległość. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Wysyłając formularz udostępniasz nam Twoje dane osobowe. Przeczytaj:  Informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych przez spółki z grupy Comarch oraz o Twoich uprawnieniach.