Aktualności SFA

23.11.2017

Aplikacja Comarch SFA Trade Promotion Management ponownie otrzymała wyróżnienie Promotion Optimization Institute (POI)

System Comarch SFA Trade Promotion Management, służący do kompleksowego zarządzania i rozliczania akcji promocyjnych, już po raz trzeci pojawił się w raporcie POI TPx Vendor Panorama i po raz kolejny został wyróżniony tytułem Best in Class

20.11.2017

Handlowcy Philips Polska będą korzystać z aplikacji Comarch

Comarch podpisał umowę z firmą Philips Polska na wdrożenie i utrzymanie systemu mobilnej sprzedaży Comarch SFA Mobile Sales Force.

07.11.2017

Mobilna sprzedaż w NIVEA z systemami Comarch

Firma Nivea podpisała umowę z Comarch na wdrożenie i utrzymanie systemu mobilnej sprzedaży Comarch SFA Mobile Sales Force Apps.

20.09.2017

Comarch rozpoczyna współpracę z firmą Distribev Orbico - największym dystrybutorem napojów w Polsce

Firma Distribev Orbico – strategiczny partner Grupy Żywiec, dystrybutor napojów alkoholowych i bezalkoholowych takich producentów jak CEDC, Stock, Wyborowa Pernod Ricard, Carlsberg – wybrała rozwiązanie Comarch do wspierania procesów sprzedaży.

10.05.2017

Comarch SFA wspiera IREKS na nowych rynkach

Firma IREKS od ponad 160 lat zapewnia bezpośrednie wsparcie piekarzom i cukiernikom na całym świecie i jest obecna w ponad 90 krajach.

23.09.2016

Rozwiązanie Comarch TPM wyróżnione tytułem POI Best-in-Class for Mobile UX

TPx Vendor Panorama 2016 opublikowany przez Promotion Optimization Institute to kolejny raport, w którym Comarch, jako jedyna polska firma IT znalazł się wśród wiodących dostawców technologii TPM/TPO.

28.07.2016
Opinie o SFA

Znamy już wyniki badania satysfakcji klientów Comarch SFA. Ergonomia i komunikacja ocenione najwyżej, klienci zadowoleni.

W ramach troski o satysfakcję klientów Comarch SFA prowadzi cykliczne badania jakości oferowanych przez siebie produktów.

29.06.2016

Automatyzacja sprzedaży w branży HoReCa

Comarch, jako producent pierwszej na świecie aplikacji wspierającej sprzedaż dedykowanej dla branży HoReCa, opublikował White Paper, prezentujący, w jaki sposób wykorzystać możliwości oferowane przez nowoczesną technologię.

20.05.2016

Zmieniamy się dla Was! Nowości w aplikacjach Comarch SFA

W trosce o jak największą satysfakcję klientów stale rozwijamy nasze produkty. Jednak szeroki wachlarz funkcjonalności to nie wszystko, o co dbamy. W Comarch stawiamy na łatwość i szybkość obsługi oraz dostępność poszczególnych aplikacji na wszystkich wiodących platformach systemowych.

22.03.2016
Comarch SFA partnerem szkoły zarządzania sprzedażą

Comarch wspiera Szkołę Zarządzania Sprzedażą

Comarch został Partnerem XV edycji Szkoły Zarządzania Sprzedażą, inicjatywy przeznaczonej dla sprzedawców i menedżerów z minimum trzyletnim doświadczeniem, szukających nowej formy rozwoju własnych umiejętności, pewnych źródeł wiedzy oraz inspiracji.

25.01.2016

Comarch Smart Technologies 2016 w Kuala Lumpur – oddział w Malezji zaczyna z wysokiego C

Strategiczna decyzja o wzmocnieniu obecności Comarch na rynkach Azji Południowo-Wschodniej zaowocowała otwarciem spółki w jednym z najbardziej dynamicznie rozwijających się miast regionu, malezyjskim Kuala Lumpur.

03.11.2015

Comarch stworzył pierwszą na świecie aplikację wspierającą sprzedaż dedykowaną dla branży Horeca.

Branża HoReCa obejmująca sektor hotelarski, restauracyjny oraz gastronomiczny jest jedną z najszybciej rozwijających się w Europie. Firma Comarch, w ramach rodziny systemów wspierających sprzedaż Comarch SFA, stworzyła pierwszą aplikację, która odpowiada na specyficzne wymagania tej właśnie branży.