Formularz kontaktowy IoT Plant - montaż elektroniki

Do wyceny montażu potrzebujemy: 

 1. Pliki PCB (Gerber lub ODB++  lub CAD)
 2. Pliki BOM (Bill of Materials)
 3. Schemat montażowy
 4. Pliki P&P (Pick and Place)

*Informacje wymagane

Dołącz załączniki (BOM, rysunek techniczny, Pliki Gerber, Pick&Place). Aby przesłać wiele plików, spakuj je w jeden folder i skompresuj do formatu .zip, plik nazwij zgodnie z nazwą projektu.*

  Lista obsługiwanych załączników: .jpg, .jpeg, .png, .gif, .pdf, .odt, .doc, .docx, .xls, .xlsx, .csv, .zip. Maksymalny rozmiar pliku: 5MB.


  Na podstawie tej zgody Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez spółki z grupy Comarch w celu wysyłki newslettera. Możesz wycofać tę zgodę w dowolnym momencie. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych sprzed cofnięcia zgody. Prosimy o Twoją zgodę przede wszystkim z uwagi na przepisy o ochronie danych osobowych. Twoja zgoda jest równoznaczna z akceptacją marketingu bezpośredniego i otrzymywania na wskazany adres e-mail informacji handlowych zawartych w naszym newsletterze. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

  Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki wysyłania niezamówionych informacji handlowych i marketingu bezpośredniego pocztą elektroniczną, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą mailowo. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

  Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki marketingu bezpośredniego na telefon, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.