Mobilna chmura

Cloud Computing, czyli rozwiązania w chmurze stają się co raz bardziej popularnym sposobem świadczeń usług IT. Niezwykła zaletą tego typu rozwiązań jest odejście od oferowania serwerów, licencji czy aplikacji na rzecz kompletnej usługi.

Chmura Comarch to nic innego jak aplikacje i dane przechowywane w Comarch Data Center, do których możemy mieć dostęp z każdego urządzenia z dostępem do Internetu. Dzięki ogromnej mocy naszych serwerów, których moc możemy w pełni wykorzystać.

Istotą naszej oferty jest wartość dodana

Oferta chmury Comarch zaspokaja praktycznie wszystkie potrzeby IT firm z sektora MSP. Cechą wspólną rozwiązań Comarch w chmurze jest dostęp do aplikacji, bez konieczności zakupu serwerów oraz licencji.

Dane z dowolnego systemu klasy ERP firmy Comarch płynnie przemieszczają się pomiędzy wszystkim urządzeniami, bez zbędnej ingerencji użytkownika. Dzięki temu możemy mieć dostęp do naszych danych praktycznie z każdego miejsca na ziemi, a jedynym czynnikiem, który determinuje taką możliwość, jest tylko dostęp do Internetu. 

Zobacz nasze aplikacje mobilne działające w Chmurze Comarch:

Comarch Mobile Sprzedaż

Comarch WMS Magazynier

Bezpieczeństwo danych

Bazy danych, korespondencja, kontakty oraz inne ważne dla funkcjonowania firmy pliki to elektroniczne dane. Tworzenie ich regularnych kopii to strategiczna decyzja, doceniana szczególnie w przypadku, gdy je stracisz na własnym tablecie, czy telefonie. Zarządzaj nimi z poziomu Twojego urządzenia moblinego.

szczegóły na ibard24.pl

Zainteresowany zakupem produktów?

Produkty Sektora ERP dystrybuowane są trzema kanałami sprzedaży:

Partnerzy Comarch

Sklep internetowy

Chmura Comarch

Kontakt

Chcesz wiedzieć więcej?
Potrzebujesz porady w doborze produktów?

Określ swoje potrzeby biznesowe.
My zaoferujemy Ci dedykowane rozwiązanie.

Zadaj pytanie