Wdrożenie Comarch Document Management w Grupie Igepa

Grupa Igepa jest wiodącym, specjalistycznym dystrybutorem obsługującym ponad 50 tys. klientów z branży handlowej oraz przemysłowej. Portfolio oferowanych przez nią produktów obejmuje papier poligraficzny, karton, opakowania oraz inne materiały potrzebne do produkcji reklam, w tym wyposażenie techniczne i usługi.

Spółka jest obecna w 29 krajach, zatrudnia około 3 500 pracowników, a w ubiegłym roku wraz ze swoimi partnerami strategicznymi wygenerowała w Europie przychody rzędu 2 miliardów euro.

Wdrożone rozwiązanie

Comarch Document Management

Rozwiązanie zapewniające spójne i efektywne zarządzanie dokumentami wraz z powiązanymi procesami biznesowymi. System umożliwia przechwytywanie i bezpieczną archiwizację dokumentów w każdej postaci, możliwość szybkiego wyszukiwania oraz dostęp z dowolnego miejsca na świecie.

Dowiedz się więcej

Wyzwania

Grupa Igepa postanowiła zoptymalizować posiadane rozwiązania do cyfrowej archiwizacji z uwagi na pojawiające się problemy w sferze użyteczności funkcjonalnej.

  • Przechowywanie i przetwarzanie dużej ilości danych
  • Złożona struktura modelu cyfrowej archiwizacji
  • Integracja z wieloma systemami, w tym z zewnętrznym oprogramowaniem (np. CRM)
  • Potrzeba zwiększenia funkcjonalności i intuicyjności rozwiązania

 

Rozwiązanie

Wdrażając Comarch Document Management w grupie Igepa system, zapewniono klientowi rozmaite funkcjonalności, m.in. intuicyjny interfejs użytkownika umożliwiający manualne importowanie dokumentów z programów pakietu MS Office oraz możliwość archiwizacji poczty elektronicznej. Ponadto zrealizowano powiązanie pozwalające klientowi importować w czasie rzeczywistym pliki z systemu ERP oraz uzyskać dostęp do nich z poziomu wewnętrznych portali firmy. Dzięki integracji z systemem Siebel CRM, użytkownik może w łatwy sposób importować oraz eksportować dokumenty bezpośrednio z poziomu rozwiązania Comarch.

 

Pobierz pełną wersję case study

* Informacje wymagane